CBS de Verbindingsweg
CBS de Verbindingsweg Facebook

Oud papier

CBS De Verbindingsweg haalt iedere eerste donderdag van de maand oud papier op in de omgeving van de school. De opbrengt van de oud papieractie komt ten goede aan onze leerlingen, zodat we hen iets extra’s kunnen geven. Op de aangegeven data kunt u uw oud papier bij de straat zetten, dan halen wij het voor u op. Lekker makkelijk voor u, én goed voor onze school.

Neem voor meer informatie contact met ons op.

 

Inzameldata

Het oud papier wordt ingezameld op iedere 1e donderdag van de maand. Hieronder vindt u een overzicht van de inzameldagen    

  • Donderdag 1 augustus 2019: GEEN OUD PAPIER!
  • Donderdag 5 september 2019
  • Donderdag 3 oktober 2019
  •  

Namens de school bedanken wij u voor het beschikbaar stellen van uw oud papier!